... ALL OTHER SCRIPTS MUST BE PLACED BELOW Sukcesy - Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Pile

Sukcesy

 

2021/22

Zosia Drożdż

 – Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego WYGRAJ INDEKS.

2018/19

Zuzanna Adamek

– Laureatka etapu centralnego 48 Olimpiady Biologicznej (13 miejsce w Polsce)

– Laureatka etapu subregionalnego Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile (1 miejsce)

Laura Bednarska

– Finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Wojciech Kubacki

– Finalista etapu centralnego 65 Olimpiady Chemicznej

Pola Jelińska

– uczestniczka etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– III miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

Szymon Politowski

– uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Angielskiego

– III mejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – bieg na 1500 m

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Patryk Zubilewicz

– uczestnik II etapu Olimpiady Matematycznej

– Laureat III stopnia X Wielkopolskiej Ligi Matematycznej

– Finalista II Jagielońskiego Turnieju Matematycznego

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Mateusz Magdziarz

– uczestnik II etapu Olimpiady Matematycznej

– Laureat etapu powiatowego Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS (II miejsce)

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Mikołaj Dawidziuk

– uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Zuzanna Glamowska

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Paweł Grześ

– uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Weronika Wachowicz

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Igor Warszawski

– uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Wojciech Mierzwicki

uczestnik etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 

Krzysztof Matyla

– Finalista Regionalnego Konkursu Matematycznego dla kl. I (V miejsce)

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachy

Mateusz Golisz

– Finalista Regionalnego Konkursu Matematycznego dla kl. I (IV miejsce)

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Radosław Kłos

– Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Polska i Polacy podczas II. wojny światowej

Domnik Stróżyński

– Laureat etapu powiatowego Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS (III miejsce)

Weronika Guss

– uczestniczka etapu powiatowego Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

Julia Goska

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Wiktoria Figiel

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Paweł Felcyn

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Paweł Szmagliński

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”

Michał Łuszkiewicz

– Laureat XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

Kacper Perzyński

– Laureat XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

Helena Karolczak

– uczestniczka XXV. sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 2019

Marcin Starzonek

– uczestnik XXV. sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 2019

Zuzanna Zielinka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachy

Borys Nowicki

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachy

Aleksander Nowacki

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachy

Piotr Graczyk

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – rzut oszczepem

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Piotr Bednarz

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – skok wzwyż

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Aleksandra Patelska

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – skok w dal

Marcelina Krzyżanek

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA – skok wzyż

Alicja Cysarz

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Anna Gamrot

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Zofia Golańska

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Amelia Kania

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Adrianna Nowocińska

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Julia Różnowska

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Mikołaj Dowejko

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Dawid Filip

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Wawrzyniec Matczyszyn

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Robert Piechota

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Szymon Stawiński

– III miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

 

2017/18

Ida Piątkowska

– Finalistka etapu centralnego Zawodów Ogólnopolskich III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Tomasz Konieczny

– Finalista etapu centralnego 47 Olimpiady Biologicznej (55 miejsce w Polsce)

– Finalista etapu centralnego 64 Olimpiady Chemicznej

Szymon Politowski

– Finalista etapu centralnego 64 Olimpiady Chemicznej

– III miejsce w biegu na 1500 m. w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Zuzanna Adamek

– uczestniczka etapu centralnego  47 Olimpiady Biologicznej (67 miejsce w Polsce)

– wyróznienie w Olimpiadzie Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

Wojciech Kubacki

– laureat Ogólnopolskiego XXII Konkursu Chemicznego Wygraj Indeks Politechniki Gdańskiej

– Złoty Dyplom – Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Maria Wawrzyniak

– uczestniczka etapu okręgowego 47 Olimpiady Biologicznej

Jan Sokal

– uczestnik etapu okręgowego 47 Olimpiady Biologicznej

Laura Bednarska

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Lieratury i Języka polskiego

Paweł Grześ

– uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Anna Gamrot

– uczestniczka etapu Diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej (5 miejsce)

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Borys Nowicki

– uczestnik etapu Diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Anita Białek

– Srebrny Dyplom – Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Zuzanna Meszyńska

– Srebrny Dyplom – Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego

Mateusz Magdziarz

– I miejsce w XVI Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK

Szkolny Teatr “JO”

– tytuł finalisty XVIII Poznańskiego Festiwalu Teatrów “Marcinek”, Poznań

– tytuł finalisty XIII Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski, Suchy Las

– II nagroda XXXVI Forum Teatrów Szkolnych, Czarnków

Mateusz Ponicki

– I miejsce – 50 m stylem klasycznym w Mistrzostwach Województwa w pływaniu

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Wojciech Bukowy

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Dawid Filip

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Mateusz Kutz 

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Piotr Graczyk

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Paweł Stalęga

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Jakub Herbich

– II miejsce w Mistrzostwach Regionu w piłce siatkowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej

– I miejsce w Spartakiedzie Szkół Salezjańskich w piłce siatkowej

Jadwiga Tyrka

– II miejsce Mistrzostwach Regionu w LA

Dominik Wegner

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w sztafecie szwedzkiej w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Piotr Bednarz

– I miejsce w biegu na 110 m w Mistrostwach Powiatu Pilskiego w LA

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Kajetan Górny

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Mateusz Kledzik

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Mikołaj Jerks

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w chodzie na 3000 m w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w LA

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Amelia Kania

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Aleksandra Patelska

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Oliwia Janicka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Dominika Dobersztyn

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Julia Kotarak

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Emilia Rzemykowska

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Julia Brąszkiewicz

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Katarzyna Łoś

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Anna Falecka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Kacper Skonieczny

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Bartosz Michalski

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

Zuzanna Zielonka

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Kacper Jacak

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Nikodem Krajdocha

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach

Mateusz Tylka

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Tomasz Bąk

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Jakub Przybylski-Pawlinow

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Tymoteusz Kulpa

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Piotr Frąk

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Jeremi Angowski

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej 

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Kacper Paczyński

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Franciszek Reut

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Adrianna Nowocińska

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Monika Jabłońska

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Dominika Parecka

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Joanna Kalwas

– II miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich

Kacper Kubiak

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

Wojciech Mróz

– III miejsce w Spartakiadzie Szkół Salezjańskich w piłce nożnej

 

2016/17

Katarzyna Falecka

– Finalistka Zawodów Ogólnopolskich III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Tomasz Konieczny

– Laureat etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Szkół Ponadgimnazjalnych

– uczestnik etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

– Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Prof. Świniarskiego w Toruniu

– Finalista V zjazdu Młodych Chemików w Gdańsku

Szymon Politowski

– uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Angielskiego

– uczestnik etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

– I miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

– II miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 1500 m.

Mikołaj Dawidziuk

– Finalista etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

Magdalena Bulicz 

– Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

Zuzanna Adamek

– Finalistka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

– II miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

Michał Lewandowski

– uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

– I miejsce w Wielkopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej

 Eryk Gaujard

– uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Agnieszka Sierhej

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Janna Krawiec

– uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Języka Rosyjskiego

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Denys Horbulia

– uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Rosyjskiego

Paulina Romanowska

– uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Matematycznej

– uczestniczka etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

Pola Jelińska

– II miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Ekologicznej Starostwa Powiatowego w Pile

– I miejsce w powiecie pilskim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym “Supermatematyk”

Maria Wawrzyniak

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

Jan Sokal

– Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

Aleksandra Patelska

– III miejsce w powiecie pilskim w Regionalnym Konkursie Matematycznym kl. I

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Julia Brąszkiewicz, Julia Kotarak, Anna Lipińska, Daria Obarska, Zofia Plata, Mateusz Wiebskowski

– Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie “30 laboratoriów na 30-lecie ADAMEDU” (10 tyś. zł. na wyposażenie pracowni chemicznej)

Szkolny Teatr “JO” (Dominik Słodowy, Zofia Michalska, Joanna Kowalska, Maria Megger, Maria Stępień, Radosław Palczak, Eryk Gaujard, Kacper Jacak, Mateusz Kledzik)

– I miejsce, Przegląd Teatrów Szkolnych w Pile

– wyróżnienie, XVII Poznański Ogólnopolski Festiwal Teatralny “MARCINEK”

– I miejsce, Ogólnopolski Testiwal Teatralny “LabOratorium Tatru” w Szczecinie

Mateusz Kutz

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu (styl dowolny)

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Rejonu Pilskiego w siatkowej piłce plażowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, pchnięcie kulą

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkowej piłce plażowej

Mateusz Ponicki

– II miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu (styl klasyczny)

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Wojciech Bukowy

– II miejsce w Rejonu Pilskiego w siatkowej piłce plażowej

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 3000 m.

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkowej piłce plażowej

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Karol Klusak

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w LA, bieg na 110 m. ppł.

Michał Patelski

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej 

Wojciech Bednarz

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Dawid Filip

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jakub Korta

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Adam Matuszewski

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Borys Nowicki

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Roicki

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Lipiński

– III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w pływaniu drużynowym

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Oliwia Janicka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Karnaś

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Kotarak

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Emilia Rzemykowska

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Adrianna Zdrenka

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Julia Brąszkiewicz

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Zofia Plata

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym

Jan Spytek

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Ksawery Chmielecki

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Rafał Ilnicki

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w szachach drużynowych

Mateusz Kledzik

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Kacper Kubiak

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Tymoteusz Kulpa

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Dominik Wegner

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Jacek Tadych

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Paweł Stalęga

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Jeremi Angowski

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Milołaj Jerks

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Kacper Jacak

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej

Wiktoria Jaskółka

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Weronika Lipowicz

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Patrycja Buszka

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Monika Jabłońska

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Wiktoria Kruk

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Kinga Wróbel

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Oliwia Trzcińska

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Wiktoria Kuligowska

– III miejsce w Mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej

Karol Czarnota

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Denis Horbulia

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Szymon Lipowicz

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Szymon Olecki

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Wojciech Troczyński

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

Stanisław Tyrka

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

 

2015/16

Katarzyna Falecka

– Laureatka zawodów Oręgowych II stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Kacper Ornat

– I m. w Wielkopolsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace

Agata Radowiecka

– Laureatka I etapu Olimpiady Chemicznej

– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

– Finalistka III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UAM w Poznaniu

Paulina Romanowska

– uczestniczka etapu rejonowego Olimpiady Matematycznej

Anastazja Tancogne

– uczestniczka etapu okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

Eryk Gaujard

– uczestnik etapu rejonowego Olimpiady Języka Francuskiego

Jarosław Rzepa

– Finalista Konkursu Matematycznego “Supermatematyk”

Feliks Czart

– Finalista Konkursu Matematycznego “Supermatematyk”

Maria Wawrzyniak

– Finalistka Konkursu Matematycznego “Supermatematyk”

Konieczny Tomasz

– Laureat I etapu Olimpiady Chemicznej

– Finalista Konkursu Matematycznego “Supermatematyk”

– Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechniki Gdańskiej “Wygraj Indeks”

– Laureat V Festiwalu Młodych Chemików

Natalia Rudnicka

– Laureatka I etapu Olimpiady Biologicznej

Piotr Wasilewski

– Laureat I etapu Olimpiady Biologicznej

Igor Szymański

– Laureat Subregionalnej Olimpiady Ekologicznej

 

 

2014/15

Marcelina Kądziela

– Finalistka II etapu finału okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jacek Dolny

– Finalista etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

– Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Paweł Uszko

– Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Filmie

Paulina Romanowska

– I miejsce w Regionalnym Konkurskie Matematycznym kl. I woj. Wielkopolskiego

– I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. I

– Finalistyka etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Supermatematyk kl. I

Zuzanna Stolc

– II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. I

Katarzyna Buchholz

– I miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Natalia Szymków

– II miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Paweł Przybylski

– III miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Matematycznym Supermatematyk kl. II

Teatr szkolny

– Laureat Brązowej Maski Powiatowego Przeglądu Teatrów Szkolnych

 

2013/2014

 

Aleksandra Ramusiewicz

– Finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Marta Reysowska

– Laureatka zawodów III stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Małgorzata Syrek

– Laureatka zawodów II stopnia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Magdalena Banaś

– Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

– II m. w Ponadgimnazjalnej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Płn. Wlkp.

– III m. w Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Paulina Pawłowska

– Wyróżnienie w Ponadgimnazjalnej Olimpiadzie Ekologicznej Subregionu Płn. Wlkp.

– I m. w Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Agata Radowiecka

– Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”

Paula Trawińska

– Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Energię czerpię z wody”

Jan Stępień

– Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Day by Day”

Katarzyna Buchholz

– I m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas I

Daniel Rola

– III m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas I

Szymon Kwiatkowski

– III m. w Konkursie „Supermatematyk” kategorii klas II

Wojciech Borkowski

– II m. w Ogólnopolskim Konkursie Logicznym „Bitwa na obrazki”

Martyna Michalak

– Nagroda za grę aktorską na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

Oskar Żerkowski

– Nagroda za montaż na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

„Roxy” (projekt filmowy zrealizowany przez uczniów LOTS i GTS pod kierunkiem prof. Joanny Muzioł

– III m. na Festiwalu Filmów Amatorskich „Klaps”

– Wyróżnienie Macieja Ślesickiego (reżysera) podczas pokazu filmów krótkometrażowych w Warszawskiej Szkole Filmowej

– Wyróżnienie na Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych „5 minut z życia”

Kamila Czyż

– I m. w biegu na 1500 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Dominika Zając

– II m. w biegu na 200 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Patrycja Zahorska

– III m.  w biegu na 400 m. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Adrianna Czapiewska

– III m. w skoku wzwyż na  Mistrzostwach Rejonu w LA

Mateusz Kubiak

 – III m.  w biegu 110 mpł. na Mistrzostwach Rejonu w LA

Sukcesy odniesione drużynowo na Mistrzostwach Powiatu:

I m. szachy drużynowe

I m. piłka ręczna – chłopcy

II m. pływanie drużynowe

III m. biegi przełajowe

III m. sztafeta 4×400 m. – chłopcy

III m. piłka ręczna – dziewczęta

III m. piłka nożna – chłopcy

 

2012/2013

 

Bartosz Bilejczyk

– Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

– Laureat Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. prof. K. Sokołowskiego

Paulina Birula

– Finalistka XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– I m. w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Paweł Basarewski 

– Finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

– III m. w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego

Gabriel Wieczorek

– wyróżnienie pracy badawczej w 42 Olimpiadzie Biologicznej

Aleksandra Ramusiewicz

– Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Marta Reysowska

– Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Błażej Kula

– Finalista etapu okręgowego Olompiady Fizycznej

Wojciech Borkowski

– III m. w Wielkopolskim Konkurskie Matematycznym SUPERMATEMATYK

– II m. w X Regionalnym Konkursie “Matematyczny Orzeeł”

 

Paulina Czajka

– Finalistka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Dominika Zając

– III m. w biegu na 200 m. w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w LA

Katarzyna Karpińska, Zofia Gródecka, Martyna Chrząszcz, Dominika Zając

– III m. w sztafecie 4 x 100 m. w Mistrzostwach Regionu Pilskiego w LA

Agnieszka Ziętowska, Marta Zawielak, Karolina Januszewska, Aleksandra Dobersztyn, Zuzanna Kwiatkowska, Hanna Komasińska, Oliwia Humińska, Agnieszka Pogorzelska, Marek Stefaniak, Agata Chełmińska, Paulina Pawłowska, Patrycja Gburczyk

III m. w Polsce, XII m. na świecie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego EF CHALLENGE

 
2011/2012

Ewa Grelowska
– Laureat etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

Błażej Kula
– Finalista etapu regionalnego Olimpiady Fizycznej

Klaudia Konera
– Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Prymas Polski Kard. August Hlond – Bogu i Ojczyźnie”

Bartosz Bilejczyk
– II m. w IX Regionalnym Konkursie Matematycznym „Matematyczny orzeł” kl. II
– II m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. II

Tomasz Buchholz
– III m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. II

Ignacy Skorupski
– II m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. I

Wojciech Borkowski
– III m. w X edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” kl. I

Zuzanna Czarnota
– III m. w IX Regionalnym Konkursie Matematycznym „Matematyczny orzeł” kl. II

 

2010/2011

Aleksandra Ciepielewska
– Laureatka etapu okręgowego w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Danuta Maciejewska
– Laureatka etapu regionalnego Olimpiady Historycznej

Ewa Grelowska
– II nagroda w półfinale ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego

 

2009/2010

Danuta Maciejewska
– Finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
– Finalistka etapu regionalnego Olimpiady Historycznej

Przemysław Zybek
– Laureat etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

Remigiusz Olszewski
– II miejsce w biegu na 200 m na Mistrzostwach Polski w LA

Krzysztof Zawistowski
– III miejsce w biegu na 1500 m na Mistrzostwach Województwa w LA

2008/2009

Agata Matysiak
– Laureatka Olimpiady Teologii Katolickiej

Przemysław Zybek
– Laureat etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
– Uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Przemysław Zybek
– Laureat części pierwszej Olimpiady Biologicznej

Wojciech Szwajkowski
– Nagroda (wycieczka) w Międzynarodowym Konkursie matematycznym “Kangur 2009”

Remigiusz Olszewski
– III miejsce w Halowych Mistrzostwa Polski Juniorów – 60 m

Krzysztof Zawistowski
– I miejsce w Mistrzostwach Województwa w LA – 1500 m

 

2007/08

Robert Siwek
– laureat Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki

Jagoda Kitela
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego “DEKALOG 89”

Magdalena Nowak
– laureatka etapu okręgowego w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego

Wojciech Szwajkowski
– nagroda “Srebrny Kangur” w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur 2008”

 

2006/07

Robert Siwek
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu “Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Urszula Skawińska
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu “Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Joanna Kempińska
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu “Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Anna Połczyńska
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu “Książka – wariacje na temat”

Andrzej Janik
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu “Książka – wariacje na temat”

Przemysław Rogala
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2007”

 

2005/06

Ariadna Zybek
– finalistka zawodów III stopnia Olimpiady Biologicznej

Michał Dopierała
– finalista zawodów III stopnia Olimpiady Biologicznej

Michał Dopierała
– I miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Przemysław Rogala
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2006” w kategorii Senior

Andrzej Janik
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2006” w kategorii Senior

Piotr Kierzkowski
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2006” w kategorii Junior

Mateusz Ratajczak
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2006” w kategorii Junior

Piotr Włodarczyk
– laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego “Kangur 2006” w kategorii Junior

Zespół teatralny
– III miejsce w Ogólnopolskim Przegląd Teatrów Szkolnych w Józefowie

Zespołowo:
Monika Umperowicz,
Weronika Fijałkowska,
Karolina Ciechanowska,
Łukasz Buszkiewicz,
Aleksandra Kühn,
Urszula Skawińska
– Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “108 błogosławionych wśród nas”

Maciej Kubacki
– Finalista etapu okręgowego Olimpiady Historycznej

 

2004/05

Michał Dopierała
– finalista etapu wojewódzkiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Karol Świergosz
– finalista etapu centralnego Olimpiady Historycznej

Przemysław Rogala
– nagroda rzeczowa w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur 2005”

Andrzej Janik
– nagroda rzeczowa w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur 2005”

 

2003/04

Marta Sawościanik
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Arsenał Pamięci”

Maciej Kubacki
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Arsenał Pamięci”

Jan Ciećkowski
– laureat “wojewódzkiego Konkursu Historycznego”
– III miejsce w Wielkopolsce

Karol Świergosz
– laureat konkursu historycznego – etap wojewódzki
– II miejsce w Wielkopolsce

Karol Świergosz
– uczestnik “Centralnej Olimpiady Historycznej”

Karol Świergosz
– laureat “Okręgowej Olimpiady Historycznej”

 

2002/03

Mikołaj Iwański
– Laureat Olimpiady Historycznej

Karol Świergosz
– Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego – DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO.

Karol Świergosz
– I miejsce w konkursie “STAROŻYTNOŚĆ” zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – maj 2003.

Tomasz Wasiluk
– finalista okręgowego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – Bydgoszcz, styczeń 2003.

Marianna Gerasimow
– finalistka okręgowego etapu Olimpiady Języka Angielskiego – Poznań, styczeń 2003.

Paweł Drożdż
– finalista okręgowego etapu Olimpiady Języka Angielskiego – Poznań, styczeń 2003.

Zespół teatralny
– I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych Katolickich szkół średnich – Józefów, czerwiec 2003.

Dawid Terczyński
– II miejsce w Mistrzostwach województwa w Biegach Przełajowych – Poznań, 2002.

Martyn Łebedyński
– II miejsce w Mistrzostwach województwa w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż – Poznań, 2003.

Skip to content